اخبار

ثبت درخواست عمره مفرده زوج های جوان در سامانه

ثبت درخواست عمره مفرده زوج های جوان در سامانه
زوج های جوان حائز شرایط ذیل می توانند از امروز مورخ 1392/09/17 جهت ثبت درخواست خود در سامانه زیارت به آدرس اینترنتی http://ziarat.haj.ir  اقدام نمایند.

زوج های جوان حایز شرایط ذیل می توانند از امروز مورخ 1392/09/17  جهت ثبت درخواست خود در سامانه زیارت به آدرس اینترنتی http://ziarat.haj.ir  اقدام نمایند.

متقاضیان ثبت نام می بایست قبل از ارایه و ثبت درخواست در سامانه به نکات ذیل عنایت نمایند:

1-  با توجه به کثرت درخواست ها و متقاضیان  و از طرفی محدودیت های موجود در تخصیص و افزایش سهمیه، قطعاً اجابت کلیه درخواست ها میسر نمی باشد.

2-  شرایط و اولویت هایی که برای ارایه درخواست و هم چنین دررسیدگی به آنها مدنظر خواهد بود به شرح ذیل اعلام می گردد:

الف – کلیه متولیدین 1352 و ما بعد که محدوده تاریخ وقوع عقد رسمی و دایمی برای مشمولین فقط کلیه ازدواج های ثبت شده در 6 ماهه دوم سال 1391 و 6 ماهه اول سال 1392 می باشد.

ب- چنان چه زوجین یا احدی از آنان دارای کارت ثبت نامی عمره می باشند، حتماً مراتب را در سامانه ثبت نمایند. بدیهی است اولویت با افراد دارای کارت ثبت نامی می باشند.

ج- متقاضیان با توجه به محل سکونت، استان اعزام را تعیین نمایند. بدیهی است اولویت با افراد بومی در هراستان می باشد.

3-  تعیین مدت زمان برای قبول وارایه درخواست ها، رسیدگی، پاسخگویی و اطلاع رسانی از طریق سامانه، مستقیماً از سوی دفتر حج و زیارت استان خواهد بود

4- کلیه درخواست ها به تفکیک هر استان از سوی مدیریت حج و زیارت استان مربوط رسیدگی، کنترل و برابر اولویت های مربوط تصمیم گیری و نحوه، چگونگی مراجعه و ارایه مدارک برای افراد پذیرفته شده از سوی استان به افراد اعلام خواهد شد.

5-  برای پیگیری درخواست به هیچ وجه  به مدیریت حج و زیارت مراجعه ننمایید.

6-  متقاضیان با شماره کد ثبتی و پیگیری می توانند در همین سامانه از وضعیت درخواست خود مطلع گردند.

7-  تشرف پذیرفته شدگان در محدوده زمانی خواهد بود که مدیریت استان تعیین می نماید.

8- ثبت درخواست در سامانه مطلقاً تعهدی برای اعزام افراد در عمره جاری وحتی برای سنوات بعد را نخواهد داشت.

یوسف سیدآبادی امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

میکائیل حاجی زاده
میکائیل حاجی زاده ﺳﻪشنبه, 05 فروردین,1393 20:21
باسلام و درود ... سوالی داشتم ... من از استان گلستان هستم وقتی رفتم به سامانه ثبت نام فقط اسم دو استان بود یکی کردستان و یکی هم ایلام ... من هم به دلیل نزدیک بودن ایلام را زدم ... حالا نحوه اطلاع رسانی به چه صورت هست ؟ کی قرعه کشی میشه ؟ من میتونم شهرو عوض کنم ؟ میخوام کردستان بزنم
میکائیل حاجی زاده
میکائیل حاجی زاده ﺳﻪشنبه, 05 فروردین,1393 20:24
متاسفانه هیچ گونه اطلاع رسانی هم نشده که ما پیگیری کنیم ... اصلا نمیدونیم سوالاتی که تو ذهنمون هستو کجا بگیم تا به جواب برسیم ؟؟؟میشه کمکمون کنین؟ الان قرعه کشی مربوط به زوج های جوان کی انجام میشه ؟ من نمیتونم قسمت انتخاب شهرو دوباره ویرایش کنم ؟ لطفا جواب بدین